Sukuseura Kykkänen otsikko
 
Etusivu Sukuseura Sukupuu Kokoukset Ilmoitustaulu Sukulehti Tuotteet Kartat Vaakuna Palaute
Historia Jäsenet Jäsenmaksu
Liittyminen
Sukukokous Sukuneuvosto Sukututkimus Säännöt Toimikunnat Yhteystiedot


päivitetty 03.01.2015

Uusi sukuneuvosto valittiin Lahdessa 06.09.2014 pidetyssä sukukokouksessa.

Sukuseuran puheenjohtajana jatkaa seuraavan kaksivuotiskauden Saila Tuokko Kaarinasta.

 

Sukuneuvosto v. 2014 - 2016


tehtävä nimi 
osoite
gsm
email
     
Puheenjohtaja Saila Tuokko
Kuminakatu 13
20780 Kaarina
gsm   050 - 5249 517
email tuokko.saila@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Marja-Liisa Koskinen
Koulukatu 1 A 14
53100 Lappeenranta
gsm   045 - 1358 402
email marjaliisa.koskinen@saunalahti.fi

Sihteeri
Rahastonhoitaja

Lena Hietikko
Lähderinteentie 19
03100 Nummela
gsm   050 - 4058 920
email lena.hietikko@dnainternet.net
  Arvi Kykkänen
Kuoppanummentie 6
03100 Nummela
gsm   040 - 8650 403
email arvi@kykkanen.net
  Kari Kykkänen
Sala-ampujankatu 18 D 25
65370 Vaasa
gsm   050 - 3623 011
email
kari@kykkanen.net
  Arja Mukala
Jönsaksenpolku 3 A 4
01600 Vantaa
gsm   040 - 7585 633
email mukalaperhe@hotmail.com
  Kaija Tuomala
Sorsankatu 21
15610 Lahti
gsm   040 - 8655 010
email kaija.tuomala@gmail.com
  Tarja Vallinheimo
Capellan puistotie 5 B 85
00540 Helsinki.
gsm   040 - 5002 994
email tarja.vallinheimo@saunalahti.fi
  Aki Veijalainen
Munstenpellonkatu 9 A 5
20740 Turku
gsm   040 - 5017 053
email aki@abut.fi
     
Sukuseura Kykkänen © 2000 - 2015